İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 AĞUSTOS 2022, PERŞEMBE   

2

LEVENT DARI’YI SONSUZLUĞA UĞURLADIK

    Yayına Giriş Tarihi: 08.11.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.11.2021 15:28:22  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.11.2021 15:24:13

Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Darı’yı, İMO Genel Merkezi önünde düzenlenen anmanın ardından ODTÜ Mezunlar Derneğinde gerçekleştirilen törenle sonsuzluğa uğurladık.

 

Levent Darı`yı Sonsuzluğa Uğurladık

4 Kasım 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettiğimiz Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Darı için ilk tören, uzun yıllar mücadelesinde yer aldığı Oda Merkezimizin önünde yapıldı. Güçlendirme çalışmalarında da emeğinin geçtiği İMO Merkez binasının önünde, meslektaşları ve Oda çalışanları saygı duruşunda bulunarak onu son kez uğurladı.

Oda Merkezindeki anmanın ardından ODTÜ Mezunlar Derneğinde düzenlenen törende ailesi, meslektaşları, sevenleri ve mücadele arkadaşları Levent Darı için son görevlerini yerine getirmek üzere buluştu. Saygı duruşuyla başlayan törende İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, İMO Ankara Şube Başkanı Bülent Tatlı, ODTÜ Mezunlar Derneği Başkanı Baki Arslan, SOL Parti MYK Üyesi Mehmet Soğancı, Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimizden ve Önceki Dönem Genel Sekreterlerimizden Ayşegül Bildirici Suna, Önceki Dönem Oda Başkanlarımızdan Serdar Harp ve Mustafa Tokyay, inşaat mühendisi Mehmet Peker ve sevenleri duygu ve düşüncelerini paylaştı. Törenin ardından Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Darı, Karşıyaka Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

1962 yılında Ankara`da doğan Levent Darı, 1986 yılında ODTÜ`den mezun oldu. Mesleki hayatına Marmaris`te kıyı liman mühendisi olarak başladı. 1988 yılından bu yana inşaat taahhüt ve yapı tasarımı alanlarında şirket yöneticisi olarak çalıştı. Evli ve bir çocuk babası olan Levent Darı, 41., 42. ve 43. Dönem Oda Yönetim Kurullarında sekreter üye görevinde bulundu, Referans Belgesi Kurulu ve Mesleki Değerlendirme Kurulu çalışmalarında yer aldı. Darı, son olarak 47. Dönem İMO Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktaydı.

Ailesinin, sevenlerinin, meslektaşlarımızın ve Odamızın başı sağ olsun.


Okunma Sayısı: 24

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.