İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 AĞUSTOS 2022, PERŞEMBE   

8

İMO 47. DÖNEM 3. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 22.11.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.11.2021 14:52:57  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.11.2021 14:52:21

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısı 20 Kasım 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa BALCI katıldı.

 

İMO 47. Dönem 3. Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısı 20 Kasım 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa BALCI katıldı.

Divan Başkanlığını Ülkü Özer`in, İkinci Başkanlığını Rahmi Alper`in, Yazman Üyeliklerini Feride Betül Hacımusalar Yörükçü, Bora Baha Kaptan ve Evren Korkmazer`in yaptığı Danışma Kurulu toplantısı yakın zamanda yitirdiğimiz Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Darı için saygı duruşu ve  anısına hazırlanan video gösterimiyle başladı. İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in açılış konuşmasının ardından İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş tarafından Oda çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra "Ülkemizin Durumu ve Oda Çalışmalarının Değerlendirilmesi" gündemiyle ilgili Danışma Kurulu üyeleri görüş ve önerilerini paylaştı.

Toplantıda; Süleyman Kamil Akın, Nusret Suna, Hüseyin Kaya, Oktay Gülağacı, Hayati Karatokuş, Ali Rıza Yücel, Abdullah Bakır, Mustafa Balcı, Mete Akalın, Murat Demir, Gülay Özdemir, Bülent Tatlı, Evren Korkmaz, Orkun Kılıç, Feride Betül Hacımusalar Yörükçü, Hasan Aksungur, Selçuk Uluata, Eylem Ulutaş Ayatar ve Necati Atıcı söz alarak görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Toplantı İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in kapanış konuşmasıyla tamamlandı.

Toplantıya İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç, 2. Başkanı Sıdıka Gülsun Parlar, Sekreter Üyesi Özer Akkuş, Sayman Üyesi Selim Tulumtaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Jale Alel, Veysel Özkan ve Erdem Toraman, Genel Sekreter Serap Dedeoğlu, TMMOB 2. Başkanı Selçuk Uluata, TMMOB Yüksek Onur Kurulu Başkanı Züber Akgöl, önceki dönem Oda Başkanları, Genel Sekreterleri, Onur ve Denetleme Kurulu Üyeleri, Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu Sekreter Üyeleri ile seçilmiş Danışma Kurulu Üyeleri katıldı.


Okunma Sayısı: 18

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.