ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

15 AĞUSTOS 2022, PAZARTESİ   

12

İMO’DAN ADALET NÖBETİNE DESTEK

    Yayına Giriş Tarihi: 09.05.2022 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.05.2022 13:57:34  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 09.05.2022 11:27:50

TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Mücella Yapıcı, Mimarlar Odası avukatlarından Can Atalay, şehir plancısı Tayfun Kahraman’ın da bulunduğu 8 kişi hakkında Gezi Davasında verilen karara karşı Mimarlar Odası İstanbul Şube Binası önünde başlatılan adalet nöbetine, İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna, Yönetim Kurulu Üyesi Sıdıka Gülsun Parlar, İstanbul Şube Başkanı Fusun Sümer ile Şube yöneticilerinin ve üyelerimizin katıldığı geniş bir heyetle destek verildi.

İMO`dan Adalet Nöbetine Destek

 

TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Mücella Yapıcı, Mimarlar Odası avukatlarından Can Atalay, şehir plancısı Tayfun Kahraman`ın da bulunduğu 8 kişi hakkında Gezi Davasında verilen karara karşı Mimarlar Odası İstanbul Şube Binası önünde başlatılan adalet nöbetine, İMO Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nusret Suna, Yönetim Kurulu Üyesi Sıdıka Gülsun Parlar, İstanbul Şube Başkanı Fusun Sümer ile Şube yöneticilerinin ve üyelerimizin katıldığı geniş bir heyetle destek verildi.

Hukuksuz bir kararla tutuklanan 8 kişi için başlatılan "adalet nöbeti" her gün Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Karaköy Binası önünde 17-20 saatleri arasında devam edecek.


Okunma Sayısı: 71

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.