İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 HAZİRAN 2022, CUMARTESİ   

7

HABERLER

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 31  > Sonraki >  >> Son >>
 

»

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI MAKİNA MÜHENDİSİ SÜLEYMAN EVCİLMEN ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

 

— 12.10.2012 ANTALYA

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen yıllar sonra Odamızı Ziyaret Etti. Başkan Evcilmen’e Meclis Üyeleri Hüseyin Kazancı, Erdem Armen, Deniz Fırat Budak, Gürsel Karabayır ile Evcilmen’in siyasi Danışmanı Murat Özdemir de eşlik etti.

»

ŞUBEMİZDEN, MHP, CHP VE AKP İL BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

 

— 12.10.2012 ANTALYA

 

Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM’de grubu bulunan siyasi partilerden MHP, CHP ve AKP İl Başkanlıklarına iade-i ziyarette bulundular. Ziyaretlerde, Başkanımız Cem Oğuz, Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Haluk Selçuk, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Özgür Ata, Yönetim Kurulu üyelerimiz Rıza Arslanbay, Onur Günaydın, Birkan Çakır, Adil Özen, Taylant Budak, Tayyar Toker, Ahmet Evci hazır bulundular.

»

DENİZ BAYKAL VE CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

 

— 12.10.2012 ANTALYA

 

CHP önceki Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal, beraberinde milletvekilleri Osman Kaptan, Yıldıray Sapan, Arif Bulut, önceki dönem İl Başkanları Özer Ahmet Ülken, Ertuğrul Ünal, Ömer Melli, eski milletvekili Tuncay Ercenk, İl genel meclisi üyesi Songül Başkaya ile çok sayıda eski yönetici ve partili Şubemiz Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

»

8 EKİM 2012 /ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU BASIN AÇIKLAMASI

 

— 12.10.2012 ANTALYA

 

Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu tarafından düzenlenen `Antalya`nın Stadyum Sorunu` konulu basın açıklaması Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleşti.

»

GEOTEKNİK MESLEKİÇİ EĞİTİM KURSU

 

— 10.10.2012 ANTALYA

 

İMO İzmir Şube`sinin 2012 Sonbahar-Kış Dönemi için hazırlamış olduğu meslekiçi eğitim çalışmalarından olan Geoteknik Meslekiçi Eğitim Kursu 13-21 Ekim 2012 tarihleri arasında İzmir`de yapılacaktır.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 31  > Sonraki >  >> Son >>
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.