İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 EYLÜL 2023, CUMA   

10

ANTALYA ŞUBE YÖNETİM KURULU

17. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

MUSTAFA BALCI
BAŞKAN
e-Posta:

1967 Antalya doğumludur. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 1991–1998 yılları arasında serbest piyasada proje ve taahhüt işleri yaptı. 1998 yılından itibaren kurduğu aile şirketinde şirket müdürü olarak, müteahhit, taahhüt, kontrollük ve proje işleri hizmeti vermektedir. İMO Antalya Şube 5. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi,11. ve14. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ,15. ve 16.Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu

 
 

MURAT YILMAZ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

 
 

UMUT TURAN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1978 Isparta doğumludur. 2000 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını aynı üniversitenin Geoteknik Anabilim Dalında tamamladı. Betonarme Prefabrik ve Çelik Konstrüksiyon işlerinde proje ve imalat yaptı. Halen bir çimento fabrikasının hazır beton tesislerinin kalite müdürü olarak çalışmaktadır.İMO Antalya Şube 14. ,15. ve 16. DönemYönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

 
 

ECEHAN OLUCAK
ÜYE
e-Posta:

 
 

İSMAİL SELÇUK YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

1980 Antalya doğumludur. 2002 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. Yüksek lisans programını Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü "Yapı" Anabilim dalında tamamladı. 2007 Yılına kadar özel sektörde farklı mesleki uygulamalarda görev aldı. 2016 yılına kadar İMO Antalya Şubesinde Şube Sekreteri olarak çalıştı, 16. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği görevini yürüttü. 2016 yılından itibaren özel sektörde faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

RAMAZAN YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

1960 Manavgat doğumludur. Akdeniz Ünv. Isparta Müh. Fak. 1983 yılı mezunudur. 7 yıllık şantiye ve 28 yıllık kamu hizmetinden sonra 2017 yılında emekli oldu. Halen lisanslı bilirkişilik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanca bilmektedir.

 
 

HATİCE ONAY
ÜYE
e-Posta:

 

Yedek Üyeler

 
 

DEMET HESAPÇIOĞLU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ENGİN EMSEN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

AYŞE GÖRKEM DEMİRCİ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MURAT EMRE SARI
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ALİ ERMAN AYDIN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1986 yılında Ankara`da doğdu. 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre aile şirketinde müteahhitlik işleriyle ilgilendikten sonra bir yapı denetim firmasında yardımcı kontrol mühendisi olarak görev yaptı. 2011 yılından beri kurucu ortağı olduğu mühendislik firmasında proje, kontrollük, müteahhit, ve taahhüt işleri hizmetleri vermektedir.


 
 

HALİL CAN ÇİVİK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.